Благоустрій озера на вул. Садовій

Озеро, що по вул. Садовій – чи не найвідоміше місце в Сокільниках. Так сталось, що об’єкт, який міг би стати “магнітом” і візитною карткою Сокільник, сьогодні знаходиться в занедбаному стані. У озера стікають потічки зі стічними водами, навколо не облаштовано місць для відпочинку, озеро міліє та забруднюється, навколо лише зарості кропиви та гори сміття.

У липні цього року, наша команда провела толоку на озері на Садовій, провела обговорення та переосмислення того, яким би мало бути це озеро, і як зробити так, щоб “притягти” сюди людей усіх вікових груп та поглядів.

Перш за все, озеро повинно стати чудовим місцем поєднання видів відпочинку, гармонійно вписуватись у ландшафт та приносити задовлення і спокій мешканцям навколо. Яким є наше бачення?

  1. Мами і діти мають нове, затишне та спокійне місце відпочинку. Діти бавляться на майданчику, в той час як батьки відпочивають поруч та милуються краєвидом.
  2. Мешканці (як ОТГ, так і сусідніх громад) мають 800 метрів бігової доріжки навколо. Сюди можна прийти і приїхати (чи навіть прибігти), щоб побігати чи поїздити на велосипеді, або позайматись йогою чи іншою фізичною активністю на миловидній місцевості з чистим повітрям.
  3. Любителі порибалити, як і раніше, зможуть займатись звичною справою, проте в чистому, комфортному та зручному, передбаченому спеціально для них місці. Навколо озера є передбачена парковка та майданчики (пірси) для риболовлі.
  4. Всі ці речі створюють ефект “приваблення” – мешканці з більшим задовлолення приходять відпочивати, сусіди – приїжджають помилуватись і позайматись фізичною активністю чи просто зробити селфі, любителі риболовлі – мають місце, де їм буде зручно і спокійно. Це справжній “win-win”. Це – зразковий проект, на який заслуговує наша громада, та який зробить рекламу нашої громади, широкому спектру людей, які можуть виявитись інвесторами.

Ми впевнені, що інвестиція коштів у такі простори – це інвестиція у здоров’я, щастя та добробут мешканців та дітей. Такий проект – яскравий приклад відкритості для інших та показовий для своїх. І запитайте себе – чи хотіли би ви тут жити та мати таке місце? Ми впевнені, що так!