Декілька місяців команда Уляни Солонюк добивається оприлюднення нового генплану села Сокільників, який пройшов громадські слухання 8 січня 2020 року та був відправлений на доопрацювання на архітектурно-містобудівній раді при Департамент архітектури та розвитку містобудування ЛОДА на початку серпня цього року після значних зауважень:

Численні звернення впродовж двох місяців в Сокільницьку сільську раду про доступ до матеріалів нового генплану влада ігнорувала.

Яке ж було наше здивування, коли на агітаційних плакатах провладного кандидата в депутати до майбутньої Сокільницької ОТГ, ми побачили обіцянку побудувати каскадний парк та ситуаційну схему цього парку:

Фото агітаційних матеріалів кандидата в депутати до Сокільницької сільської ради

Обурило не стільки те, що доступ до публічної інформації про новий генплан надається лише наближеним до влади людям, скільки інформація нанесена на ситуаційну схему. 

Згідно схеми на парковій території (відомій як Мотокрос), була нанесена зона забудови великої площі. Цієї забудови немає в існуючому генеральному плані та не було жодних громадських слухань по цьому питанню з мешканцями району. Кандидат підтвердив, що даний каскадний парк планується на місці Мотокросу.

Обгрунтовано виникла підозра, що під змінами до нового генплану, намагаються “пропхати” велике будівництво на рівнинній частині Мотокросу.

Лише обіцянка голови сільської ради перед численними виборцями декілька днів тому, дала можливість отримати частковий доступ до картографічних даних нового генплану. Інформація про будівництво на Мотокросі в новому генплані підтверджується.

Згідно нового генплану, понад 70 арів паркової зони Мотокросу планується забудувати.

Фото нового генплану

Нагадаємо, що мотокрос в Сокільниках широко відомий серед любителів спорту далеко за межами України. 

Частина мешканців пов’язує мотокрос із надією зробити тут парк для відпочинку, можливо своєрідний аналог Стрийського парку у Львові – із своєю зоною нижніх партерів, лісопарковою зоною на схилах та невеликою верхньою терасою. Адже на території понад 170 га, що охоплює райони “Голда” та “Панська гора” немає наразі жодного парку.

Варіантів розвитку території мотокросу є декілька, але ми впевнені в одному – жодних багатоповерхівок на території мотокросу не повинно бути, рішення про майбутнє цієї території повинне публічно обговорюватись на громадських слуханнях.

НІ ЗАБУДОВІ МОТОКРОСУ!