Хто ми?

“Зручна Громада” – громадська організація, створена навесні 2021 року в Сокільницькій територіальній громаді. Мешканці мають право знати, що відбувається в наших селах, чому місцева влада та наші представники серед депутатського корпусу діють так чи інакше, які рішення ухвалює рада і чи всі вони власне на користь громаді.

На що підуть ваші кошти?

Наша діяльність є волонтерською. Але створення відеоконтенту, який вам так подобається, друк статтей у газеті, яку так охоче читають мешканці нашої громади, а головне – збір інформації для інформування, потребують ресурсів та коштів. Наприклад, кожен запит з витребуванням картографічних матеріалів у місцевої влади обходиться в декілька сотень гривень. Відстоювання інтересів громади в судах також часом потребує додаткової юридичної підтримки, яка не є безкоштовною.

Список проектів ГО “Зручна громада”

  • газета “Вісник Зручна Громада”
  • Youtube-канал “Зручна Громада”
  • запити, звернення та інша діяльність щодо збору та аналізу інформації
  • cтатутна діяльність

Звітність

Звіт про надходження та використання коштів буде з’являтись на цій сторінці щоквартально. Ми цінуємо підтримку наших читачів, тому коли загальна сума платежів перетне відмітку в 14 000 гривень на місяць, ми створимо унікальну e-mail розсилку тільки для наших доброчинців з корисною та цікавою інформацією, інсайдами та відео про нашу спільну діяльність. Тому не забудьте залишити свою адресу електронної пошти.

*жертвуючи кошти на конкретний проект, ви даєте згоду на перерозподіл і використання цих коштів в інших проектах ГО в разі нереалізації проекту або при наявності залишків. Сума пожертвування не підлягає поверненню.

Наші контакти