кандидат на голову Сокільницької ОТГ

Проживаю на вул. І. Сірка, с. Сокільники, 1985 р.н., юрист, підприємець

Знаю, що останні декілька місяців всіх цікавить питання: Чи буде Уляна Солонюк балотуватись на посаду голови Сокільницької ОТГ?! Це питання ніхто і ніколи б мабуть не задав, якби в жовтні 2019 року я випадково не потрапила на сесію Сокільницької сільської ради спитати, коли ж нарешті відкриють садочок, в який міг би цього року піти мій 3-річний син, а будівництво якого триває 9 років. Далі розпочалась важка та виснажлива боротьба за право на існування Сокільницької ОТГ та внесення її в Перспективний план формування територій громад Львівської області, яка тривала 6 місяців. Я як ніхто інший знаю наскільки складно було переконати органи місцевої і центральної влади дати нам шанс. Але у нас є лише декілька років для того, щоб показати якісні зміни в громаді. Вимоги до нас будуть значно вищими, ніж до інших громад, це очевидно. Саме тому, маючи безмежну підтримку сім’ї, друзів, шалену підтримку односельчан та надійне плече однодумців, я відповідаю ТАК! Я прийняла рішення балотуватись на посаду голови Сокільницької ОТГ. 

Усвідомлюючи величезну відповідальність за долю та майбутнє всіх мешканців Басівки, Годовиці та Сокільник, беру на себе зобов’язання як майбутня голова Сокільницької ОТГ наступні 5 років працювати виключно в інтересах громади та для її добробуту. Все це неможливо втілити без команди однодумців, які будуть зі мною працювати пліч-о-пліч наступні 5 років.  Дякую кожному з Вас за довіру та підтримку. 

Про Уляну:

Людина, яка прийшовши на сесію сільської ради, щоб запитати, коли ж відкриють нарешті перший дошкільний навчальний заклад в Сокільниках, в який зміг би піти  її 3-річний син, змогла допомогти громаді вибороти право на існування Сокільницької ОТГ. І це все за місяць до закінчення остаточного терміну виділеного з 2014 року на добровільне об’єднання і попри те, що майже ніхто не вірив, що вийде.

Лідер, комунікабельна, ініціативна, стресостійка, з гарним почуттям гумору, завжди позитивно налаштована, щира, добра людина  та справедлива.

Має більш ніж достатньо причин та персональних лідерських якостей, щоб створити нашу ОТГ такою, на яку ми всі заслуговуємо. 

Творимо громаду разом!

Долучайтесь до нашої команди!

Освіта:

2006 –  2008 Інститут післядипломної освіти Львівський національний  університет „Львівська політехніка”, ступінь бакалавра, напрям –  економіка і підприємство  (заочна форма навчання), спеціальність –  фінанси

2006 – 2007 Школа європейського та польського права при Люблінському католицькому університеті Івана Павла II 

2006 – 2007 Львівський національний університет ім. Івана Франка, ступінь магістра

2002 – 2006 Львівський національний університет ім. Івана Франка ступінь бакалавра, юридичний факультет, денна форма навчання, бюджет, спеціальність:  правознавство                                                     

1992 – 2002 CШ № 72  м. Львова

Професійний досвід:

2017 – сьогодні   Декретна відпустка 

2006 – 2017     Керівник юридичного департаменту  “PRIMAVERA OPTIK” Sp. z o. o. (Республіка Польща)

2005 – 2017     Здійснення господарської діяльності, фізична особа-підприємець